przyjęte zgłoszenia

Ostateczna lista uczestników 59 Ogólnopolskiego Zlotu PTP

  1. Firmowska-Milewska Mirosława – Łódź
  2. Kruszczyński Marcin – Koszalin
  3. Świder Leszek – Rzeszów
  4. Lewandowski Andrzej – Warszawa
  5. Leoniak Bartosz – Łódź
  6. Zdenicki Jacek – Lublin
  7. Błaszczak Maria – Luboń
  8. Błaszczak Jan – Luboń
  9. Jakubowski Jerzy – Kwidzyn
  10. Ludwikowska Aleksandra – Piotrków Tryb.
  11. Wiatr Krzysztof – Końskie
  12. Kowalski Piotr – Lublin
  13. Buczko Stanisław – Żarnów
  14. Klauz Sławomir – Żarnów
  15. Kaczmarek Janusz – Wrocław
  16. Kozulak Tadeusz – Brzeg
  17. Szafińska Grażyna – Żarnów
  18. Szafiński Włodzimierz – Żarnów
  19. Wolniak Krystyna – Szczecin
  20. Adamczyk Weronika – Poznań
  21. Lancman Marek – Radlin
  22. Guska Franciszek – Końskie
  23. Jośko Andrzej – Rybnik
  24. Gerszewska Małgorzata – Gdańsk
  25. Gerszewski Ryszard – Gdańsk
  26. Pluta Józef – Chorzów
  27. Ogrodowczyk Alina – Wrocław
  28. Hyla Michał – Bielsko-Biała
  29. Paderewska Danuta – Jaworzno
  30. Korzeniewski Bogumił – OP Toruń
  31. Szczepaniak Elżbieta – Zielona Góra
  32. Derlińska Krystyna – Zielona Góra
  33. Curyl Zbigniew – Świdnica
  34. Milewski Janusz – Opole
  35. Pabiszczak Leon – Chorzów
  36. Horst Elżbieta – Piła
  37. Maciaszek Edmund – Piła
  38. Zając Marian – Wodzisław Śl.
  39. Hoppa Eugeniusz – Elbląg
  40. Hoppa Danuta – Elbląg
  41. Zielińska Jolanta – Elbląg
  42. Kałabun Jolanta – Elbląg
  43. Kałabun Sławomir – Elbląg
  44. Żyła Roman – Katowice
  45. Maniecki Waldemar – Bielsko-Biała
  46. Matuszewski Jerzy – Mysłowice
  47. Czopka Andrzej – Siemianowice
  48. Kurtz Piotr – Siemianowice
  49. Salisz Mirosław – Siemianowice
  50. Mierzwa Felicjan – Siemianowice
  51. Jednoróg Czesław – Żagań
  52. Gostomski Zdzisław – Chełmno
  53. Gontkowski Mirosław – Ząbkowice Śl.
  54. Ziomek Zdzisław – Katowice
  55. Kowalski Roman – Toruń
  56. Kubiak Mirosław – Pleszew
  57. Czerwiński Marcin – Pleszew
  58. Piasecka Agnieszka – Pleszew
  59. Wałęsa Emilia – Pleszew
  60. Perlik Tadeusz– Toruń
  61. Gajos Andrzej – Jaworzno
  62. Karpiński Jarosław – Warszawa
  63. Kowalski Andrzej – Warszawa
  64. Człapka Edmund – Szamotuły
  65. Człapka Anna – Szamotuły
  66. Tokarz Józef – Koszalin
  67. Banaszczyk Jolanta – Żarnów
  68. Banaszczyk Dariusz – Żarnów
  69. Nowak Elżbieta – Olsztyn
  70. Nowak Andrzej – Olsztyn
  71. Markowska Weronika – Olsztyn
  72. Prentki Marek – Poznań
  73. Rząsa Czesław – Szczecin
  74. Hrynyk Roman – Wałcz
  75. Marks Jacek – Warszawa
  76. Drozda Wojciech – Warszawa
  77. Kaftan Halina – Opoczno
  78. Staszak Aleksandra – Środa Wlkp.
  79. Staszak Maria – Środa Wlkp.
  80. Klain Marek – Bydgoszcz
  81. Drabczyk Leszek – Jawor
  82. Gęsior Henryk – Jawor
  83. Golonka Bogusław – Jawor
  84. Stasiulewicz Marian – Jawor
  85. Szuba Maria Anna – Jawor
  86. Zieliński Bogusław – Jawor
  87. Zwierzchowski Eugeniusz – Jawor
  88. Czech Hanna – Toruń
  89. Paraszkiewicz Feliks – Toruń
  90. Żochowski Mieczysław – Warszawa
  91. Kowalski Wojciech – Lublin
  92. Nazaruk Daniel – Gdańsk
  93. Brodny Fryderyk – Gdynia
  94. Kucharski Krzysztof – Ostrowiec Św.
  95. Zygadło Joanna – Włocławek
  96. Zygadło Marek – Włocławek
  97. Banaszczyk Alina – Żarnów
  98. Banaszczyk Jarosław – Żarnów
  99. Żurkiewicz Danuta – Poznań
  100. Żurkiewicz Leszek –  Poznań
  101. Pacześna Jadwiga – Wrocław
  102. Kotyla Elżbieta – Żarnów
  103. Paulińska Anna – Żarnów
  104. Pauliński Zdzisław – Żarnów
  105. Grajkowski Dariusz – Turek
  106. Grajkowski Witold – Turek
  107. Struglińska Elżbieta – Turek
  108. Statucka Katarzyna – Turek
  109. Statucki Dariusz – Turek
  110. Jacuszczak Marcin – Turek
  111. Głowa Danuta – Żarnów
  112. Maśliński Maciej – Ostrów Wlkp.
  113. Lepakowski Włodzimierz – Ostrów Wlkp.
  114. Modzelewski Rafał – Warszawa
  115. Gawroński Stanisław – Olsztyn
  116. Sobytkowski Rafał – Łódź
  117. Biskup Zenon – Poznań
  118. Zachmann Zofia – Rabka Zdrój
  119. Ziobrowski Andrzej – Włocławek
  120. Fułat Ewa – Katowice
  121. Hanc Sławomir – Bytom
  122. Bałabuch Ryszard – Puławy
  123. Sobytkowski Przemysław – Łódź
  124. Polcer Wacław – Łódź
  125. Ogonowska Katarzyna – Łęczyca
  126. Łuć Stanisław – Warszawa
  127. Pawlik-Wiśniewska Ewa – Turek
  128. Wiśniewski Bogusław – Szczecin
  129. Brzeziński Radosław – Koszalin
  130. Król Stanisław – Kamienna Góra
  131. Konrad Majewski – Zielona Góra